רק פרקטים

רק פרקטים

פרקט למינציה חסרונות

פרטים עבור החסרונות בפרקט למינציה

פרקט למינציה הוא פרקט אשר עשוי מחומרים סינטטיים דמוי עץ, אשר נותנים תחושה על פרקט עשוי עץ. 

לפרקט למינציה יש המון יתרונות, אבל מצד שני גם חסרונות, ועליהם נדון פה בהמשך.

החסרונות העיקריים של פרקט למינציה הם: פרקט למינציה לא עמיד בפני מים, פרקט למינציה עשוי חומרים סינטטיים ולא עץ מקורי, פרקט למינציה שנהרס- אי אפשר לתקן או לחדש אותו, צריך להחליף אותו ועוד.

כידוע, בשנים האחרונות הפרקטים הפכו להיות פופולריים מאוד בקרב בתים, משרדים ובתי עסקים בישראל.

נמנה אם כן את פרקט למינציה חסרונות:

החיסרון הראשון של פרקט למינציה הוא חוסר עמידות בפני מים. כלומר, חשיפה למים יכולה להרוס, או לנפח או לפגוע במראה החיצוני של פרקט למינציה. 

זה יכול לקרות בכל בית בישראל, במיוחד כאשר יש ילדים או בני משפחה אשר עלול להישפך להם מים או כל נוזל אחר על הפרקט.

החיסרון השני של פרקט למינציה הוא העובדה כי מדובר למעשה בתחליף- פרקט למינציה עשוי מחומרים סינטטיים ולא מעץ טבעי מקורי.

הרי פרקט מקורו הראשוני הוא מעץ. פרקט הוא סוג של ריצוף אשר עשוי מעץ טבעי. למעשה פרקט למינציה הוא סוג של תחלופה כפרקט דמוי עץ. 

החיסרון השלישי הוא פרקט למינציה אשר נהרס מבחינה חיצונית, אי אפשר לחדש או לתקן אותו. צריך להחליף אותו לגמרי, וכדי לבצע זאת צריך לפרק את כל הפרקטים אשר נמצאים בקרבה לפרקט שנהרס עד לקיר הקרוב ביותר. 

יש לקחת בחשבון את כל החסרונות של פרקט למינציה, ולהחליט האם בכל זאת אתם רוצים לרכוש אותו. כידוע, מחיר פרקט למינציה מאוד זול לעומת פרקט עשוי עץ טבעי.

פרקט למינציה לבחירה

פרקט למינציה- כי על איכות לא מתפשרים

אצלנו תוכלו למצוא סוגים שונים של פרקט למינציה וגם פרקט עשוי עץ מקורי. 

זאת כדי לאפשר לכם להיחשף למגוון הרחב של הצבעים והגוונים הקיימים בשוק, תוך כדי הצגת היתרונות והחסרונות של כל סוג פרקט.

כדאי ומומלץ להגיע אלינו כדי לראות את סוגי הפרקט השונים, על מנת לראות בעין את גווני הפרקטים ולשאול שאלות במידה ויש.

נציגי השירות המקצועיים שלנו זמינים במשך כל שעות הפעילות של החנות לכל שאלה או הזמנה.

התקשרו אלינו עוד היום כדי לקבל פרטים נוספים אודות פרקט למינציה.

לקבלת הצעת מחיר וייעוץ ללא עלות:
סוגי הפרקטים שלנו
פרקטים לחדר ילדים
פרקט עץ
פרקט במטבח
פרקט למינציה
פרקט פולימרי
פרקט פולימרי
פרקט חום רצפה
פרקט פישבון
account android arrow-alt-circle-down arrow-alt-circle-left arrow-alt-circle-right arrow-alt-circle-up arrow-down arrow-left arrow-right arrow-up author bars behance blogger buffer caret-down caret-left caret-right caret-square-down caret-square-left caret-square-right caret-square-up caret-up cart-menu-1 cart-menu-2 cart-menu-3 cart-menu-4 categories chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up clock close comments cookies copyright coupon-discount date-modified date-published discord double-arrows-down double-arrows-left double-arrows-right double-arrows-up dribbble envelope-open envelope eye facebook fax flickr foursquare github gmail google-drive grid-view hashtag hollow-ring homepage instagram ios level-down-alt level-up-alt line link linkedin list-view login logout long-arrow-alt-down long-arrow-alt-left long-arrow-alt-right long-arrow-alt-up medium messenger mobile-menu mobile phone pinterest place qq quote-left quote-right quotes reading-time-hourglass reading-time-stopwatch reddit rss scroll-to-top search shazam shopping-bag shopping-cart side-panel-opening-2-left side-panel-opening-2-right side-panel-opening-left side-panel-opening-right skype slack small-arrow-down small-arrow-left small-arrow-right small-arrow-up sms snapchat soundcloud spinner spotify stackoverflow sync telegram tiktok times-circle tinder trello tripadvisor tumblr twitch twitter viber vimeo vine vkontakte website wechat whatsapp windows wishlist xing yelp youtube zoom